Професійна спільнота вчителів гуманітарного та естетичного циклів

МО вчителів

суспільно-   гуманітарного

циклу

Проблема, над якою працює Мо вчителів суспільно-гуманітарного циклу:

«Розвиток особистості учня,підвищення якості суспільно-гуманітарної освіти шляхом впровадження  інноваційних технологій у навчально-виховний процес»

Завдання  МО вчителів                                                                                                             суспільно-гуманітарного циклу                    на 2020 2021 н. р.

1. Спрямувати роботу на забезпечення високого рівня викладання української мови та літератури, історії, іноземної мови, світової літератури, формування в учнів практичних умінь і навичок.

2. Навчати школярів користуватися всіма багатствами мовних засобів, формувати у школярів уміння і навички зв’язного усного і писемного мовлення.

3. Забезпечувати засвоєння учнями орфографічних та граматичних норм української літературної мови.

4. Удосконалювати форми і методи роботи на уроках української мови, української літератури, історії світової літератури, творчо підходити до кожного уроку, впроваджуючи в практику досягнення педагогічної науки.

5. Систематично знайомитися та впроваджувати в практику сучасні освітні технології та інновації.

6. Регулярно проводити огляд новинок методичної та художньої літератури, періодичних видань.

7. Активізувати позакласну роботу з навчальних предметів, розвиваючи при цьому творчі здібності учнів.

8. Проводити індивідуальну роботу з обдарованими учнями і з невстигаючими учнями.

9. Використовуючи різні засоби, форми і методи навчання, виховувати в учнів любов до рідної мови, повагу до культури і традицій свого народу, інших народів світу.

10. Організувати проведення у школі тижні рідної мови та української літератури , історії, іноземної мови, світовоїлітератури, музики.

Склад МО вчителів

І категорія

Місяць

Зміст роботи

Тема: «Науково-методичний супровід освітнього процесу»

Теоретична частина

1. Аналіз роботи МО вчителів суспільно-гуманітарного циклу за 2019-2020н.р.  Затвердження плану роботи та структури МО на 2020-2021 н.р.

2. Опрацювання нормативних документів та інструктивно-методичних рекомендацій щодо особливостей викладання предметів суспільно-гуманітарного циклу.

Організаційна частина

1. Огляд навчально-методичної літератури та фахових видань.

2.Про вимоги до календарного планування.

3. Оформлення документаційної роботи МО вчителів суспільно- гуманітарного циклу.

Грудень

Тема:«Інтелектуально-творчий розвиток здобувачів освіти засобами інноваційних технологій в системі компетентнісно орієнтованого навчання»

Теоретична частина

1. Компетентнісно орієнтований підхід до освітнього процесу.

2. Інноваційні технології навчання у розвитку творчих здібностей здобувачів освіти.

Практична частина

Відвідування та обговорення відкритого уроку української літератури у 8 класі. Вчитель: Курин І.Ю.

Організаційна частина

Моніторинг навчальних досягнень здобувачів освіти.

Лютий

Тема:«Активізація навчально-пізнавальної діяльності здобувачів освіти як засіб підвищення ефективності освітнього процесу»

Теоретична частина

1. Сучасний урок з погляду забезпечення розвитку пізнавальних інтересів здобувачів освіти.

2. Активізація пізнавальної діяльності школярів на уроках суспільно-гуманітарного циклу.

Практична частина

Відвідування та обговорення відкритого уроку англійської мови у 8 класі. Вчитель: Фулитка І.Ю.

Ознайомлення з нормативно-правовою базою з питань проведення ДПА-2021

Квітень

Тема:«Фахова майстерність учителя як один із компонентів підвищення якості знань учнів»

Теоретична частина

1. Розвиток професійної компетентності учителя.

2. Шляхи підвищення якості знань здобувачів освіти, подолання відставання у навчанні.

Організаційна частина

1. Аналіз роботи МО за 2019-2020 н.р. та визначення напрямків на новий навчальний рік.

Відкритий урок української літератури у 8 класі. Вчитель Курин І.Ю.

Відкритий урок англійської мови у 8 класі. Вчитель Фулитка І.Ю.