Історія школи

Історія нашого чудового села тісно пов'язана з історією нашої школи. Перше приміщення школи  мало 3 класи.  Заняття в школі велись тільки російською мовою і розпочинались восени, коли закінчувались сільськогосподарські роботи, завершувались - весною, коли розпочинались польові роботи. Діти незаможніх селян вчились до тих пір, поки навчались читати хоч по складах і рахувати, зрідка писати. У перші 2-3 роки діяльності школи учителями були піп і дяк. Потім працювали учителі з відповідною освітою.
Історія нашої школи – це історія кожного вчителя, кожного учня, бо усі ми разом – це і є Присліпський ЗЗСО I-II ступенів.

Свою історію наша школа починає із 1937 року. За цей період приміщення школи декілька раз мінялось. Змінювались директори, їх замісники, вчителі ... Та незмінною залишилась добра слава про на шу школу,
учнів, випускників,педагогів.